crossfitlea.pl

Lifestyle Blog

treningi
Lifestyle

Treningi personalne dla kobiet w Katowicach. To miejsce Ci się spodoba

Dojrzałaś do tego, aby nareszcie zadbać o siebie i zacząć ćwiczyć? Świetna decyzja! Pamiętaj jednak, że po początkowej euforii szybko może przyjść zniechęcenie, rutyna i odpuszczanie treningów. Taki scenariusz zaliczyło już wiele z nas. Dlatego mamy propozycję. Od razu postaw na treningi personalne dla kobiet. W Katowicach nie brakuje fajnych miejsc, a jedno z nich jest naszym zdecydowanym faworytem. Po szczegóły zapraszamy do artykułu. 

Ladies Boxing Brigade – spróbuj fitboxingu!

Ladies Boxing Brigade to bez wątpienia jedno z najbardziej oryginalnych miejsc, w których odbywają się treningi personalne dla kobiet w Katowicach. Nie chodzi o nietypowe wyposażenie (to stoi na wysokim poziomie), ale o metody treningowe. 

W tym miejscu możesz spróbować fitboxingu, czyli połączenia klasycznego fitnessu, crossfitu, boksu, treningu funkcjonalnego i interwałowego. Dlaczego warto? Ponieważ efekty są rewelacyjne i osiągane w stosunkowo krótkim czasie – choć to oczywiście zależy od poziomu Twojego zaangażowania. 

Treningi personalne dla kobiet, które nie znoszą nudy 

Zajęcia w Ladies Boxing Brigade to świetna propozycja dla dziewczyn, które omijają szerokim łukiem klasyczne siłownie i kluby fitness, ponieważ mają z nimi złe doświadczenia. Nie lubią powtarzalności, nudnych planów treningowych i bezcelowego przerzucania żelastwa.

Jeśli masz tak samo, to koniecznie sprawdź, czy spodoba Ci się fitboxing. Ważną zaletą tego treningu jest to, że za każdym razem wykonujesz nieco inne ćwiczenia, przeplatając techniki treningowe charakterystyczne dla różnych form aktywności fizycznej. 

Osobisty trener zadba o Twoją motywację 

Może się oczywiście okazać, że masz w sobie tak silną motywację do działania i zadbania o ciało, że nie potrzebujesz żadnych dodatkowych bodźców. Jeśli jednak w przeszłości zdarzało Ci się bardzo szybko odpuszczać ćwiczenia, to tym razem postaw na współpracę z trenerem personalnym, który dopilnuje, abyś uczciwie przepracowała trening, nawet gdy masz gorszy dzień czy zwyczajnie Ci się nie chce. 

Przyjdź na pierwszy trening – zostaniesz na dłużej 

Jeśli od dawna szukasz ciekawego miejsca w Katowicach, w którym możesz odbywać treningi personalne na bardzo wysokim poziomie, to trudno o lepszy wybór niż właśnie Ladies Boxing Brigade. 

Zajęcia prowadzi Joanna Orlińska, wykwalifikowany trener personalny i instruktor boksu Polskiego Związku Bokserskiego. Joanna dba o wszechstronność treningów, dopasowując poszczególne ćwiczenia i obciążenia do indywidualnych możliwości swojej podopiecznej. Specjalizuje się w pracy z kobietami, co na pewno jest dodatkowym atutem. 

Na treningi personalne dla kobiet do Ladies Boxing Brigade przychodzą dziewczyny z całych Katowic, w tym Piotrowic-Ochojca czy Brynowa. Ty też spróbuj. Zajęcia odbywają codziennie w Katowicach przy ulicy Wesołej 3, a godziny treningu są ustalane indywidualnie. Szczegóły znajdziesz na stronie https://fit-boxing.pl

Materiał zewnętrzny