trenerzy

Szymon Mikuta

Szymon Mikuta

Jego trenerską supermocą jest PERFEKCJONIZM – zwraca ogromną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i metodykę jej przekazywania, dzięki czemu każdy z uczestników jego zajęć może wykorzystać maximum swojego potencjału.

Magda Rutkowska

Magda Rutkowska

Jej supermocą jest UMIEJĘTNOŚĆ MOTYWOWANIA - prowadząc treningi, Mała uczy, że nie masz ograniczeń i każdego dnia, niezależnie od samopoczucia, możesz wspiąć się na swój indywidualny poziom mistrzowski.

Michał Rogoziński

Michał Rogoziński

Jako swoją trenerską super moc wskazał KOMUNIKATYWNOŚĆ, co oznacza, że z łatwością potrafi przekazać wiedzę dotyczącą utrwalania prawidłowych wzorców ruchowych i rozwoju motorycznego.

Kamil Klich

Kamil Klich

Trenerska supermoc to PASJA - Kamil z ogromnym zaangażowaniem zachęca wszystkich trenujących pod jego okiem do nieustannego brnięcia na przód i pokonywania swoich słabości.

Filip Jopek

Filip Jopek

Jego trenerska supermoc to POZYTYWNE NASTAWIENIE - swoje zajęcia prowadzi zawsze z uśmiechem i otwartością, możecie więc liczyć na dużą dawkę pozytywnej energii na zajęciach Filipa

Wiktor Stopyra

Wiktor Stopyra

Pracując z Klientami pokazuje, że sport to jego prawdziwa pasja, możecie więc być pewni, że poprowadzi zajęcia z ogromnym zaangażowaniem i ENERGIĄ - jest ona bowiem jego trenerską supermocą!

  • 1
  • 2